• Hurtowa sprzedaż wysokiej jakości paliw

  Hurtowa sprzedaż - <p>wysokiej jakości paliw</p>
 • Kompleksowa obsługa Dowóz paliw do klienta

  Kompleksowa obsługa - <p>Dowóz paliw do klienta</p>
 • Transport paliw Zapraszamy do współpracy

  Transport paliw - <p>Zapraszamy do współpracy</p>
 • Stacja paliw DYMEKS Rosko, ul. Powstańców Wlkp. 11

  Stacja paliw DYMEKS - <p>Rosko, ul. Powstańców Wlkp. 11</p>

O Firmie

   Firma zajmuje się handlem paliwami, istnieje na rynku od 2004r.
Od początku działalności jest stacją prywatną.

  Od 2012r. rozpoczeliśmy działalność w formie spółki komandytowej, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000381610. Spółka posiada koncesję na obrót paliwami ciekłymi o nr OPC/11010/20843/W/OPO/2012/MJ wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki w dniu 13 stycznia 2012r roku, koncesja jest ważna do 31.12.2030 roku. Stacja usytuowana jest w obrębie obszaru chronionego krajobrazu Dolina Noteci, w miejscowości Rosko, przy drodze wojewódzkiej nr 181 Czarnków - Drezdenko, w odległości 10km od Wielenia i 18 km od Czarnkowa.

  Firma Handlowa „DYMEKS” Izabela Dymek Sp.k.- jest uczestnikiem programu RZETELNA Firma. Program jest prowadzony pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami.

  21 listopada 2014 roku Polska Giełda Paliw przyznała naszej firmie tytuł „Certyfikowany Partner” – przyznawany w dowód uznania i szacunku za profesjonalną współpracę i potwierdzający objęcie firmy Patronatem w Programie Partnerskim Polskiej Giełdy Paliw.

  W 2015 roku i 2020roku Firma DYMEKS uzyskała. tytuł „Gazele Biznesu”, zajmując wysokie miejsce w rankingu . Jest to prestiżowe wyróżnienie  przyznawane najbardziej dynamicznie rozwijającym się małym  i średnim przedsiębiorstwom . Ranking przygotowany został przez Coface na zlecenie "Pulsu Biznesu".

   Z kolei Instytut Europejskiego Biznesu, przyznał naszej firmie tytuł Gepardy Biznesu 2016. Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Europejskiego  Biznesu w grudniu  2016 r.,  tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskały 2583 firmy, których wartość rynkowa w ciągu roku wzrosła o więcej niż 10 proc. Nasza firma uplasowała się na wysokim miejscu.

   W 2021 roku zostaliśmy laureatem konkursu "Dobra Firma", prestiżową nagrodę otrzymaliśmy w kategorii " Najbardziej efektywna firma", jest to dla nas szczególne wyróżnienie, tym bardziej że otrzymaliśmy  je w trudnych chwilach na rynku Paliw, jest to  również dowód na to, że dzięki wieloletniemu wysiłkowi zostaliśmy zauważeni i docenieni, zachęca nas to do ciągłego rozwijania się na runku.

Strony www i Prestashop Poznań